Voorjaars Competitie Junioren 2016

Na onze oproep voor de voorjaarscompetitie hebben 75 enthousiastelingen zich opgegeven om in competitieverband te tennissen. Op advies van de trainers hebben wij er 12 leuke teams van kunnen maken. De woensdag-, zaterdag- en zondagteams spelen tussen 6 april en 12 juni hun partijen (aanvangstijden te zien in de wedstrijdinformatie). De Tenniskids World Tour zal van maart t/m november elke 1e zondag van de maand worden gehouden van 9.00 – 11.30 uur.

Met zoveel jeugdteams  is er dus altijd wel een team dat “thuis” speelt. Kom gerust eens kijken. Klik op de teamnaam om de wedstrijdinformatie in te zien (vanaf maart beschikbaar!) en teamcaptains zijn onderstreept.

Woensdag (GROEN)

Team 1, Groen 1: Team 1, Groen 2:
Floor Bosboom Do van Os
Lorenzo Roos Fleur Groen
Boaz Franken Iris de Vries
Ana Valent Pieter Hermus
Jade van Kallen Raf Kam
Maaike Prins Valentijn Karreman
Team 2, Groen 2 (na 15:00u):
Ruud Boer
Chantal Nijland
Kiki Knipscheer
Rick Paulus
Shirley Harryvan
Sem Neijts

ZATERDAG

1e Meisjes 11 t/m 17, open klasse:       1e Jongens-team 11 t/m 14, open klasse:
Kalijn Franken Merlijn Schuitema
Amber van den Bergh Charlie Hendriks
Elisa Groen Victor Germans
Skye van den IJssel Jim Hubert
Daphne Lentink Tom Paulus
Emese Lagerweij

ZONDAG (Rood) – WORLD TOUR

Team 1, Rood 1:
Lars Valent
Jochem Beije
Emma Meijer
Roan Boer
Elin van Midden

Zondag (Oranje) – WORLD TOUR

Team 1, Oranje 1:        Team 2, Oranje 2:        
Martijn Uilenberg Sofie de Noord
Jin Brandsma Cris Knipscheer
Floris Geurtsen Beau Fenthur
Glenn Abrahams Isaura Fer
Meintje de vries Tom Dijkstra
Hugo Prins Kylan Graves
Sanne Hertong Jazlyn van Heumen
Sergi Westra Hessel Beije
Sanne Groen
Senna van Diemen

Zondag

1e Mix 11 t/m 14, 2e klasse: 1e Mix 11 t/m 17, 2e klasse:
Esmee van Leenen Saskia Vogelzang
Mila Dumartin Flora Cramer
Maaike Bosboom Finn van den IJssel
Thijs Buis Arne Popall
Ryvan Lens
1e Jongens-team 11 t/m 14, Hoofdklasse: 1e Jongens-team 11 t/m 17, 3e klasse:
Levi Lens Luuk Beets
Nuno van Os Joost Hertong
Brian Valent Quinten Smits
Luuk Goes Emile de Vries
Manvydas Balciunas Glenn Schuitema
Wouter Verburgt