#ajaxcafe
 

Voorjaars Competitie Junioren 2016

Voorjaars Competitie Junior

Na onze oproep voor de voorjaarscompetitie hebben 75 enthousiastelingen zich opgegeven om in competitieverband te tennissen. Op advies van de trainers hebben wij er 12 leuke teams van kunnen maken. De woensdag-, zaterdag- en zondagteams spelen tussen 6 april en 12 juni hun partijen (aanvangstijden te zien in de wedstrijdinformatie). De Tenniskids World Tour zal van maart t/m november elke 1e zondag van de maand worden gehouden van 9.00 – 11.30 uur.

Met zoveel jeugdteams  is er dus altijd wel een team dat "thuis" speelt. Kom gerust eens kijken. Klik op de teamnaam om de wedstrijdinformatie in te zien (vanaf maart beschikbaar!) en teamcaptains zijn onderstreept.

Woensdag (GROEN)

Team 1, Groen 1: Team 1, Groen 2:
Floor Bosboom Do van Os
Lorenzo Roos Fleur Groen
Boaz Franken Iris de Vries
Ana Valent Pieter Hermus
Jade van Kallen Raf Kam
Maaike Prins Valentijn Karreman
   
  Team 2, Groen 2 (na 15:00u):
  Ruud Boer
  Chantal Nijland
  Kiki Knipscheer
  Rick Paulus
  Shirley Harryvan
  Sem Neijts

ZATERDAG 

1e Meisjes 11 t/m 17, open klasse:       1e Jongens-team 11 t/m 14, open klasse:
Kalijn Franken Merlijn Schuitema
Amber van den Bergh Charlie Hendriks
Elisa Groen Victor Germans
Skye van den IJssel Jim Hubert
Daphne Lentink Tom Paulus
Emese Lagerweij  

ZONDAG (Rood) - WORLD TOUR

Team 1, Rood 1:  
Lars Valent  
Jochem Beije  
Emma Meijer  
Roan Boer  
Elin van Midden  
   

Zondag (Oranje) - WORLD TOUR

Team 1, Oranje 1:        Team 2, Oranje 2:        
Martijn Uilenberg Sofie de Noord
Jin Brandsma Cris Knipscheer
Floris Geurtsen Beau Fenthur
Glenn Abrahams Isaura Fer 
Meintje de vries Tom Dijkstra 
Hugo Prins Kylan Graves 
Sanne Hertong  Jazlyn van Heumen 
Sergi Westra  Hessel Beije 
  Sanne Groen
  Senna van Diemen

Zondag

1e Mix 11 t/m 14, 2e klasse: 1e Mix 11 t/m 17, 2e klasse:
Esmee van Leenen Saskia Vogelzang
Mila Dumartin Flora Cramer 
Maaike Bosboom Finn van den IJssel 
Thijs Buis Arne Popall 
Ryvan Lens  
   
1e Jongens-team 11 t/m 14, Hoofdklasse: 1e Jongens-team 11 t/m 17, 3e klasse:
Levi Lens Luuk Beets
Nuno van Os  Joost Hertong
Brian Valent Quinten Smits
Luuk Goes Emile de Vries
Manvydas Balciunas Glenn Schuitema
  Wouter Verburgt