#ajaxcafe
 

Contact

Lawn Tennis Vereniging Lelystad & Padel
Sportparkweg 1
8223 PB LELYSTAD
Tel: 0320-226395
Mail : info@ltvl.nl

BESTUUR

Voorzitter
Pieter Hermus, Stadseiland 80, 8243 HV Lelystad, 06-51421520
E-mail: voorzitter@ltvl.nl

Penningmeester
Natascha Jansen-Van Dijke
E-mail: penningmeester@ltvl.nl

Secretaris
Ghali Cherrat, Beukenhof 122, 8212 EB Lelystad, 06-13606696
E-mail: secretaris@ltvl.nl

Coördinator senioren
Dennis Valent
E-mail: tc@ltvl.nl

Coördinator junioren
Marc Bosboom
E-mail: jc@ltvl.nl

PIT (Plezier-in-Tennis) Commissie
Edwin de Vries
E-mail: pit@ltvl.nl 

Kantine Commissie
Martin Lens
E-mail: kc@ltvl.nl

Redactie Commissie
Vacant 
E-mail: rc@ltvl.nl

Padel Commissie
Joost van der Toorn, Wold 20-57, 8225 AV Lelystad
E-mail: padel@ltvl.nl

OVERIGE FUNCTIES

Opvangen nieuwe leden
Wanneer u lid bent geworden kunt u met al uw vragen terecht bij Annemarie Hendrickx (Junioren) of Marion de Jong (Senioren)
E-mail: ikwiltennissen@ltvl.nl

Clubkleding LTVL
Christa van Dijke - Stadseiland 80, 8243 HV Lelystad. 
E-mail: christavandijke@upcmail.nl

Sponsoring
Pieter Hermus - Stadseiland 80, 8243 HV Lelystad. 
E-mail: phermus@ltvl.nl

Jeugdplan
Rob Meuwese en Yvonne Peeters
E-mail: jp@ltvl.nl

Verenigings Competitieleider (VCL)
Ron Keesman - senioren
Brigit Bosboom - junioren
E-mail: competitie@ltvl.nl

Commissie tot Beheer
E-mail: info@ltvl.nl

Barbezetting
Jannie Watzema: 0320-242762
E-mail: jannie@watzema.nl

Scheidsrechterscommissaris
Chris Onvlee, Karveel 40-40, 8231 DK Lelystad, 0320-240606
E-mail: c.onvlee@upcmail.nl 

Website
Feiko van der Scheer 
E-mail: webmaster@ltvl.nl